W sobotę, 26 marca 2022 r., w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Górkach,
odbył się diecezjalny finał
XII Archidiecezjalnego Halowego Turnieju w piłkę nożną LSO w kategorii szkół średnich.

W rozgrywkach wzięło udział 46 młodych zawodników reprezentujących 7 parafii.

Turniej rozpoczął się Mszą św. w kościele pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Górkach.

Po Eucharystii drużyny udały się do szkoły, gdzie nastąpiło uroczyste rozpoczęcie Turnieju
oraz dokonano losowania drużyn do poszczególnych grup.

Po rozegraniu wszystkich spotkań w grupach, a następnie spotkań finałowych, została ustalona następująca kolejność drużyn:

7. Munina, pw. św. Józefa

Królem strzelców został Grzegorz Truszkiewicz z parafii Nowy Zagórz. Najlepszym bramkarzem został Mikołaj Szczutek z parafii Harta. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

Zwycięzca turnieju będzie reprezentował Archidiecezję Przemyska na Finałach Mistrzostw Polski dla Liturgicznej Służby Ołtarza, które odbędą się  w Kołobrzegu w dniach 27-28 czerwca 2022 roku.

Szczególne podziękowania składam Burmistrzowi Brzozowa, p. Szymonowi Stapińskiemu, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Górkach, p. Karolowi Stankiewiczowi oraz Proboszczowi Parafii w Górkach, ks. Tomaszowi Ruszelowi.