Noworoczne życzenia Arcybiskupa Adama Szala
W pierwszy dzień Roku Pańskiego 2021 na antenie Radia FARA życzenia noworoczne radiosłuchaczom przekazał abp Adam Szal, Metropolita Przemyski.
Ksiądz Arcybiskup – odwołując się do słów św. Siostry Faustyny i św. Franciszka z Asyżu – przekazał życzenia pokoju i udzielił błogosławieństwa. Szczególne pozdrowienia Metropolita Przemyski przekazał Rodzinie słuchaczy Radia FARA.
Życzenia w imieniu całej Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej odwzajemnił jej dyrektor, ks. Andrzej Bienia, życząc szczególnie opieki św. Józefa w podejmowanej posłudze pasterskiej.
